Volná místa

Hledáme právě vás?

Senior IT Business Analytik

(Praha 5 - Smíchov)

Líbilo by se Vám pomoci zefektivnit procesy u našeho dlouhodobého klienta z oblasti státní správy a přispět tak svou troškou do mlýna k jejímu lepšímu fungování? Pokud máte v malíčku nejen technickou stránku věci, ale je Vám vlastní také pravidelný kontakt se zákazníkem, možná hledáme právě Vás!

MÁM ZÁJEM

Junior Business Analytik

(Praha 5 - Smíchov)

IoT - tato tři písmena pěkně rezonují - KOMIX má tu čest se podílet na projektu smart domácnost pro našeho zákazníka v oblasti pojišťovnictví. Do týmu hledáme nového kolegu - studenta - se zájmem o business analýzu. První týdny se budete dívat pod ruce zkušenému business analytikovi a po určité době budete již sám pracovat na business zadání a komunikovat se zákazníkem.

MÁM ZÁJEM

COBOL programátor

(Praha hl.m.)

Je COBOL mrtvý jazyk? My v KOMIXu si to nemyslíme! Proto pomáháme našemu klientovi s vývojem a údržbou jednoho z největších systémů používaných v české veřejné správě. Připojíte se k nám?

MÁM ZÁJEM

Java vývojář

(Praha Smíchov)

Acta, non verba - název týmu (5 lidí), jehož se můžete stát součástí. Mají na starosti menší projekty u našich dlouhodobých zákazníků (oblast státní správy, financování vozů, léčiv).

MÁM ZÁJEM

Scrum Master

(Mladá Boleslav)

I oblast automotive si neumíme představit bez agility - v tuto chvíli hledáme Scrum Mastera, který se stane důležitou podporou pro celý tým, bude ho vést k větší zodpovědnosti a samo-organizaci.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info