Volná místa

Hledáme právě vás?

Technical Consultant

(Mladá Boleslav)

Rollout projektu na nové trhy - na to byste mohli slyšet. Nechybí Vám zkušenosti jako analytik či projektový manažer a chcete proniknout dále pod pokličku celého projektu po technické stránce. Další Vaší devizou je komunikace, kterou využijte dosyta na jednáních napříč všemi odděleními koncernu.

MÁM ZÁJEM

IT Projektový Manager - utility

(Praha hl.m.)

Projekt, který je nejen pro zákazníka, ale také pro KOMIX klíčový, hledá někoho, kdo ho pevně vezme do svých otěží. Migrace SAP, náročná jednání se stakeholdery v angličtině, proniknutí do oblasti utilit. Těšíme se na reakce!

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Radka Zahajská

IT prostředí je mi blízké již od mé první pracovní zkušenosti v oboru, kdy jsem měla možnost částečně odkrýt taje projektového řízení a částečně i tajemství náboru a dalších aspektů HR. Rozhodla jsem se vydat cestou náboru, líbí se mi různorodost poptávaných pozic, baví mě setkání s odlišnými osobnostmi a každé výběrové řízení vnímám jako výzvu pomoci někomu k vysněné práci a zároveň jako příležitost naučit se něco nového. Věřím, že je důležitý individuální přístup a hlavně otevřená komunikace.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info