Volná místa

Hledáme právě vás?

IT Business Analytik

(Praha 5 - Smíchov)

Máte zkušenosti s byznys analýzou a cítíte se komfortně v roli "tahouna" projektu? V Komixu nyní rozjíždíme projekt na zelené louce týkající se chytré domácnosti a hledáme novou posilu. Pokud máte v malíčku nejen technickou stránku věci, ale je vám vlastní také kontakt se zákazníkem, možná hledáme právě Vás!

MÁM ZÁJEM

IT Analytik pro oblast zdravotních pojišťoven

(Praha 5 - Smíchov)

Práce analytika Vám „říká pane“ a máte zkušenosti s prací ve zdravotním sektoru, nebo Vás tohle odvětví láká a máte zájem se tímto směrem dále vzdělávat? Hledáme novou posilu pro náš tým starající se o systém pro zdravotní pojišťovny, který udržujeme v chodu již mnoho let a neustále ho aktualizujeme a vyvíjíme nové funkcionality.

MÁM ZÁJEM

Android & Java Developer

(Praha hl.m.)

Baví vás vyvíjet mobilní i desktopové aplikace, ale nemůžete najít takto zaměřenou pozici? Chcete pracovat na různorodých projektech? Upřednostňujete flexibilitu, příjemnou atmosféru a menší kanceláře? A přitom stabilitu silné společnosti? KOMIX Vám vše nabízí!

MÁM ZÁJEM

Vedoucí test analytik

(Smíchov)

Znáte písničku, ve které se zpívá "Já jsem vedoucí, já jsem king!"? Kdepak, my nehledáme žádného "kinga", ale zkušeného test analytika, který se nebojí sám aktivně pracovat na projektech a zároveň i dohlížet na tým ostatních kolegů. Někoho, kdo by se rád podílel na projektech v oblasti státní správy, které pomáhají zjednodušovat administrativu a slouží dobré věci. Zní Vám to jako role stvořená pro Vás? Tak na nic nečekejte, přihlaste se a možná se brzy stanete naším novým kolegou!

MÁM ZÁJEM

Senior Java Developer - automotive

(Praha – Smíchov)

Agilní prostředí, spolupráce v týmu - v Komixu nám to funguje. Řešení, která dodáváme, musí splňovat nejnovější technologické požadavky. Aktuálně řešíme mikroslužby a modulární Cloud-Native systémy.

MÁM ZÁJEM

Senior BI Analytik/Konzultant

(Praha - Smíchov)

Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Lucie Mařasová

K recruitmentu jsem se dostala úplnou náhodou před 7 lety, když jsem hledala novou práci. Během krátké doby jsem mu úplně propadla. Setkávat se na pohovorech s nejrůznějšími lidmi a pomáhat jim změnit profesní život je privilegium a zároveň velká odpovědnost. Těší mě, že mohou získat novou práci, která jim může přinést pocit většího naplnění a spokojenosti než dosud. Zejména v oblasti IT je to náročné, protože o kandidáty soupeříte s obrovskou konkurencí. Když pak mohu nového kolegu přivítat první den mezi námi na palubě Komixu, je to pro mě stejně šťastný okamžik jako pro něj.

více info

Radka Zahajská

IT prostředí je mi blízké již od mé první pracovní zkušenosti v oboru, kdy jsem měla možnost částečně odkrýt taje projektového řízení a částečně i tajemství náboru a dalších aspektů HR. Rozhodla jsem se vydat cestou náboru, líbí se mi různorodost poptávaných pozic, baví mě setkání s odlišnými osobnostmi a každé výběrové řízení vnímám jako výzvu pomoci někomu k vysněné práci a zároveň jako příležitost naučit se něco nového. Věřím, že je důležitý individuální přístup a hlavně otevřená komunikace.

více info

Jiří Jaroševský

IT Recruitmentu se aktuálně věnuji přes 4 roky a dostal jsem se k němu úplnou náhodou. Po krátké době jsem si uvědomil, že se jedná o oblast, která mě naplňuje, má mě hodně co naučit a především mě baví. Každá pozice je pro mě výzvou a každý kandidát unikátní. Vždy jsem byl člověk, který rád pomáhá druhým, možná proto mě tak těší, když kandidátům nabídnu práci, ve které se budou cítit stejně dobře, jako já.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info