Volná místa

Hledáme právě vás?

DevOps specialista

(Praha hl.m.)

DevOps je v kurzu, co si budeme povídat, my ale nehledáme někoho jen jako „módní doplněk“, ale skutečně potřebujeme opravdového profíka, který nám pomůže nastavit a zefektivnit DevOps procesy na projektech tak, aby naše týmy dobře fungovaly a zákazníci byli spokojení. Jestli už jste v oblasti DevOps něco dokázali a hledáte změnu, pak zkuste dát šanci Komixu a přihlaste se!

MÁM ZÁJEM

React vývojář

(Holešovice)

Nebaví Vás vývoj do šuplíku a chcete se podílet na změně vizáže u webových stránek na projektu s celosvětovým dopadem, takže Vaši práci si budou denně prohlížet jak Češi, tak třeba Australané? React je tou nejsilnější zbraní ve Vašem technologickém arzenálu a už jste s ním odvedl pořádný kus práce? V tom případě možná právě Vás hledáme do týmu, proto neváhejte a přihlaste se!

MÁM ZÁJEM

Zapálený/á student/ka do našeho expertního týmu

(Praha 5 - Smíchov)

Stanete se součástí našeho expertního týmu, ve kterém jsou zastoupeni naši kolegové za všechny IT oblasti, ve kterých se realizujeme. Ať už jde o projektový management, programování, analýzu nebo testování. Hledáme novou posilu, která nám pomůže s hledáním dalších cest v těchto oblastech, s podporou nejrůznějších nástrojů, ale také s procesy u nás v Komix.

MÁM ZÁJEM

Administrátor a správce IT aplikací (TFS/Azure DevOps atd.)

(Praha 5 - Smíchov)

Nemusíte být guru administrátor, ani mít za sebou správu stovek aplikací, stačí trocha praxe a ochota učit se pracovat s novými IT produkty. Hledáme někoho, kdo nám pomůže, důležité je tedy pro nás nadšení, nečekáme zkušenost se vším, doučit se jde skoro všechno, ale přístup k práci a ochota se zlepšovat se mění těžko. Jestli tedy již za sebou máte určitou administrátorskou zkušenost, bavilo by Vás starat se o provoz svěřených aplikací se vším všudy a zároveň sledovat novinky a vymýšlet, co dalšího k nám do KOMIXu pořídit, aby šla zaměstnancům práce lépe od ruky, pak můžete být pro nás přesně tou pravou posilou.

MÁM ZÁJEM

Senior BI Analytik/Konzultant

(Praha - Smíchov)

Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete

MÁM ZÁJEM

.NET Programátor/ka

(Praha - Holešovice)

Spolupráce s talentovaným týmem, přátelské a férové prostředí - to už máme. Ještě nám do něj chybí někdo, kdo se bude podílet na zpracování grafického uživatelského rozhraní v prostředí .NET. Hodí se nám i programátor, který může do budoucna vést tým. .NET Programátor - pro jedno z největších portálových řešení v ČR!

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Stavros Nenos

V IT se pohybuji téměř 20 let, přímo s lidmi pracuji zhruba 15 let. Stále mě baví setkávat se s různými kandidáty, rozuměj osobnostmi, protože mě velmi často inspirují a obohacují. Projekty v IT mi velmi připomínají stavbu domu, ve kterém se od projektu přes architekta, vývoj a testování dostáváme až ke konečnému produktu. V Komixu se majoritně podílím na tvorbě týmu v oblasti automotive, kde se nám za posledních 5 let s týmem kolegů podařilo dosáhnout velmi dobrých výsledků.

více info

Lucie Mařasová

K recruitmentu jsem se dostala úplnou náhodou před 7 lety, když jsem hledala novou práci. Během krátké doby jsem mu úplně propadla. Setkávat se na pohovorech s nejrůznějšími lidmi a pomáhat jim změnit profesní život je privilegium a zároveň velká odpovědnost. Těší mě, že mohou získat novou práci, která jim může přinést pocit většího naplnění a spokojenosti než dosud. Zejména v oblasti IT je to náročné, protože o kandidáty soupeříte s obrovskou konkurencí. Když pak mohu nového kolegu přivítat první den mezi námi na palubě Komixu, je to pro mě stejně šťastný okamžik jako pro něj.

více info

Radka Zahajská

IT prostředí je mi blízké již od mé první pracovní zkušenosti v oboru, kdy jsem měla možnost částečně odkrýt taje projektového řízení a částečně i tajemství náboru a dalších aspektů HR. Rozhodla jsem se vydat cestou náboru, líbí se mi různorodost poptávaných pozic, baví mě setkání s odlišnými osobnostmi a každé výběrové řízení vnímám jako výzvu pomoci někomu k vysněné práci a zároveň jako příležitost naučit se něco nového. Věřím, že je důležitý individuální přístup a hlavně otevřená komunikace.

více info