Volná místa

Hledáme právě vás?

Transition Manager

(Mladá Boleslav)

Pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici Transition Managera, který bude mít na starosti dohled nad procesem předávání IT produktů z fáze vývoje do fáze provozu. Nabízíme dlouhodobou spolupráci.

MÁM ZÁJEM

UX Designer (remote)

(Praha hl.m.)

Bez UX Designerů se neobejde ani náš německý zákazník, pro kterého nyní hledáme posilu do stávajících týmů. Pohybujeme se v oblasti stavebnictví, kde se rovněž klade důraz na kvalitu a design webových a mobilních aplikací.

MÁM ZÁJEM

Cloud Architect

(Praha hl.m.)

Máte hlavu v oblacích? To my taky! Hledáme nového kolegu, který se stane klíčovým člověkem pro vývoj, integraci a implementaci cloud systémové architektury jak na našich interních projektech, tak i na projektech pro naše zákazníky.

MÁM ZÁJEM

.NET developer (remote)

(Česká republika)

Zákazník je vždy na prvním míste. Souhlasíte? My v Komixu ano a proto jsme se rozhodli, že našemu novému klientovi pomůžeme s vylepšováním a rozšiřováním nabídky aplikací pro jeho odběratele. Hledáme proto .NET vývojáře, který se k týmu přidá a bude se primárně zaměřovat na backend.

MÁM ZÁJEM

React Developer (remote)

(Praha hl.m.)

Kdo chce zúročit nabité zkušenosti jako React developer a zároveň profesně vyrůst, je ten pravý čas se nám ozvat. Náš zahraniční zákazník prochází digitální transformací a vy můžete přispět svými nápady k dosažení stanovené mety.

MÁM ZÁJEM

.NET Integration Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Náš nový německý zákazník právě prochází procesem digitalizace a dal si za cíl vybudovat špičkovou datovou platformu. Projekt je teprve v začátcích a teď do týmu hledáme .NET vývojáře, který mu s tímto strategickým projektem pomůže.

MÁM ZÁJEM

Test Automation Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Do mezinárodního týmu hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování mobilních a webových aplikací našeho zahraničního zákazníka. Vítány zkušenosti z agilního prostředí a také velmi dobrá angličtina jako hlavní komunikační nástroj s ostatními členy týmu.

MÁM ZÁJEM

IT Business Analytik

(Praha - Holešovice)

Líbilo by se Vám pracovat na projektu s celosvětovým dopadem? Pro našeho klienta v oblasti automotive totiž pracujeme na webových stránkach, které již každodenně využívají stovky importérů a dealerů aut. Pokud tedy máte v malíčku nejen technickou stránku věci, ale je Vám vlastní také pravidelný kontakt se zákazníkem, ozvěte se nám!

MÁM ZÁJEM

Recepční

(Praha 5 - Drtinova)

Hledáme usměvavou a šikovnou kolegyni na pozici Recepční. Kromě zajištění chodu recepce budete dostávat i menší úkoly v rámci jiných oddělení v KOMIX a získáte tak možnost vyrůst a posunout se dále tak jako to nyní čeká kolegyni Zuzku, která se přesouvá do BID managementu.

MÁM ZÁJEM

Oracle vývojář

(Praha 5 - Smíchov)

Pojďte se s námi podílet na vývoji a údržbě agendových systémů, které se dotýkají každého z nás? Budete s námi spolupracovat na úpravě stávajícího řešení datových modelů a databázových struktur na různorodých projektech pro státní správu. Nalákat Vás můžeme nejen na zajímavou práci, ale také fajn kolegy, se kterými se budete rádi setkávat i mimo pracovní dobu.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info