Volná místa

Hledáme právě vás?

Fullstack Developer - React + .NET (remote)

(Česká republika)

Kdo chce zúročit nabité zkušenosti jako Fullstack developer a zároveň profesně vyrůst, je ten pravý čas se nám ozvat. Náš zahraniční zákazník prochází digitální transformací a vy můžete přispět svými nápady k dosažení stanovené mety.

MÁM ZÁJEM

Java Developer - eGovernment

(Praha hl.m.)

Ani veřejná správa se neobejde bez zkušených Java vývojářů. Co takhle pracovat na full-stack vývoji Schengenského informačního systému? Čeká nás větší vývoj a ty toho můžeš být součástí! Ozvi se nám a rádi ti řekneme více.

MÁM ZÁJEM

Cloud Architect (Azure)

(Praha hl.m.)

Máte hlavu v oblacích? To my taky! Hledáme nového kolegu, který se stane klíčovým člověkem pro vývoj, integraci a implementaci cloud systémové architektury jak na našich interních projektech, tak i na projektech pro naše zákazníky.

MÁM ZÁJEM

Java Developer - Automotive (remote)

(Praha hl.m.)

Do menšího KOMIX týmu (cca 5 lidí) hledáme zkušeného kolegu/zkušenou kolegyni na pozici Java Developer, který/á bude spoluvyvíjet aplikaci, která slouží k přerozdělování finančních podpor dealerům a prodejcům za prodej aut. Budeme rádi, když se k nám připojíte!

MÁM ZÁJEM

.NET developer (remote)

(Česká republika)

Zákazník je vždy na prvním míste. Souhlasíte? My v Komixu ano a proto jsme se rozhodli, že našemu novému klientovi pomůžeme s vylepšováním a rozšiřováním nabídky aplikací pro jeho odběratele. Hledáme proto .NET vývojáře, který se k týmu přidá a bude se primárně zaměřovat na backend.

MÁM ZÁJEM

Data Scientist (remote)

(Česká republika)

Do zavedeného agilního týmu profesionálů v oblasti data science hledáme posilu - šikovného a hloubavého Data Scientistu. Tým vytváří předpovědi poptávky a následně i výroby tak, aby byli zákazníci spokojení. Pokud hledáte nové a zajímavé výzvy s působností v mezinárodní společnosti, která v tuto chvíli prochází digitální transformací, tak jste na správném místě.

MÁM ZÁJEM

.NET Integration Engineer (remote)

(Česká republika)

Náš nový německý zákazník právě prochází procesem digitalizace a dal si za cíl vybudovat špičkovou datovou platformu. Projekt je teprve v začátcích a teď do týmu hledáme .NET vývojáře, který mu s tímto strategickým projektem pomůže.

MÁM ZÁJEM

IT Talent Sourcer

(Praha hl.m.)

Do našeho recruiterského týmu hledáme kolegu/-yni, který/-á nám pomůže s oslovováním kandidátů pro naše projekty. Hledáme k sobě proaktivního člověka, který srší nápady, které rád sdílí v týmu. U nás bude vyslyšen. A pokud bude šikovný, tak se může v krátké době stát IT Recruiterem.

MÁM ZÁJEM

Scrum Master

(Praha hl.m.)

I oblast automotive si neumíme představit bez agility - v tuto chvíli hledáme Scrum Mastera, který se stane důležitou podporou pro celý tým, bude ho vést k větší zodpovědnosti a samo-organizaci.

MÁM ZÁJEM

AWS Solution Architect

(Praha hl.m.)

V Komixu věříme, že v cloudu je budoucnost. Vy také? Přidejte se tedy k nám a jako Solution Architect pomozte s vývojem a implementací cloud systémové architektury tak, aby byl náš klient z oblasti automotive spokojený.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kubátová

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info

Andrea Šrotová

Svět IT se každým dnem posouvá kupředu, a to by nebylo možné bez těch správných odborníků a profíků. KOMIXu pomáhám ty správné lidi hledat a dávat jim možnost měnit tento svět. Každá pozice je stejně důležitá, a tak k tomu u nás přistupujeme. Víme, že hodnotou firmy jsou lidé, a my děláme vše proto, abychom se zde cítili co nejlépe. Těším se na každý pohovor, který beru spíš jako příjemný a užitečný rozhovor – tak snad se na pohovoru potkám i s tebou.

více info