Volná místa

Hledáme právě vás?

Správce IT produktů (TFS, SonarQube...)

(Smíchov)

Souhlasíte, že v rozmanitosti je krása? Slovíčka jako monitoring, upgrade a novinky Vás nevyděsí? S Dockerem jste jedna ruka a s Linuxem si také rozumíte? Pak jste možná ideální kandidát, který by mohl rozšířit náš tým IT podpory o roli Správce TFS a dalších aplikací.

MÁM ZÁJEM

Vedoucí Java Programátor

(Praha 5 - Smíchov)

Do našeho týmu hledáme zkušeného Vedoucího Java Programátora na greenfield projekt v oblasti eGovernment.

Projekt je zaměřen na vytvoření moderního řešení vytvořené nad aktuálním technologickým a produktovým stavem IT klienta, a provozovatelné a integrovatelné se současnými a budoucími APV systémy.

MÁM ZÁJEM

Projektový administrátor

(Praha, Smíchov)

Jste čerstvým absolventem a rádi byste pronikli více do světa projektů? Nebo už máte nějaké zkušenosti, zvládnutí administrativy je Vám vlastní a chcete sbírat další zajímavé zkušenosti? Znáte SW Jira a Confluence? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost v prosředí automotive.

MÁM ZÁJEM

Test Analytik

(Praha - Smíchov)

V Komixu si test analytici sami plánují testy i testovací strategie. A spolupracují s vývojovým týmem. V týmu není malých rolí! Projekty v automotive, či ve státní správě. To v Komixu poznáte na vlastní kůži.

MÁM ZÁJEM

Java Programátor Senior

(Mladá Boleslav)

Na rovinu, jde o prostředí neustálých změn. Budeme společně potřebovat převést nápad od koncepce k realizaci. Potřebujeme do týmu člověka, který dokáže obhájit svůj názor za pomoci pádných a promyšlených argumentů.

MÁM ZÁJEM

IT Analytik

(Mladá Boleslav)

V Komixu řešíme nové koncepty mobility i služeb v automotive nové generace. Jsou to často velmi intenzivní projekty, ale ta práce a její výsledky zkrátka stojí za to. Jestli zvládáte komunikovat i s top managementem, rádi vás poznáme.

MÁM ZÁJEM

Java Programátor Senior

(Praha – Smíchov)

Agilní prostředí, spolupráce v týmu - v Komixu nám to funguje. Řešení, která dodáváme, musí splňovat nejnovější technologické požadavky. Aktuálně řešíme mikroslužby a modulární Cloud-Native systémy.

MÁM ZÁJEM

BI Analytik/Konzultant

(Praha - Smíchov)

Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Stavros Nenos

V IT se pohybuji téměř 20 let, přímo s lidmi pracuji zhruba 15 let. Stále mě baví setkávat se s různými kandidáty, rozuměj osobnostmi, protože mě velmi často inspirují a obohacují. Projekty v IT mi velmi připomínají stavbu domu, ve kterém se od projektu přes architekta, vývoj a testování dostáváme až ke konečnému produktu. V Komixu se majoritně podílím na tvorbě týmu v oblasti automotive, kde se nám za posledních 5 let s týmem kolegů podařilo dosáhnout velmi dobrých výsledků.

více info

Lucie Mařasová

K recruitmentu jsem se dostala úplnou náhodou před 7 lety, když jsem hledala novou práci. Během krátké doby jsem mu úplně propadla. Setkávat se na pohovorech s nejrůznějšími lidmi a pomáhat jim změnit profesní život je privilegium a zároveň velká odpovědnost. Těší mě, že mohou získat novou práci, která jim může přinést pocit většího naplnění a spokojenosti než dosud. Zejména v oblasti IT je to náročné, protože o kandidáty soupeříte s obrovskou konkurencí. Když pak mohu nového kolegu přivítat první den mezi námi na palubě Komixu, je to pro mě stejně šťastný okamžik jako pro něj.

více info

Lukáš Dočkal

Náboru v IT se věnuji celý svůj profesní život. Jsem duší lovec v sociálních sítích a navigátor talentů. I malý český trh ukrývá moře příležitostí a mě v něm baví mě hledat a nacházet pro konkrétní pracovní místo vždy takového člověka, který do něj profesně „sedne“ a bude mu dávat smysl. Lze ode mne očekávat přirozenou profesionalitu i lidský přístup. Spíše než o „zdrojích“ raději uvažuji o konkrétním člověku, jeho jedinečných zkušenostech a situaci. Před strukturovanými pohovory preferuji otevřené rozhovory. A tak si kdykoliv rád během „pohovoru“ popovídám i o mé velké vášni, kterou je cestování.

více info

Radka Zahajská

IT prostředí je mi blízké již od mé první pracovní zkušenosti v oboru, kdy jsem měla možnost částečně odkrýt taje projektového řízení a částečně i tajemství náboru a dalších aspektů HR. Rozhodla jsem se vydat cestou náboru, líbí se mi různorodost poptávaných pozic, baví mě setkání s odlišnými osobnostmi a každé výběrové řízení vnímám jako výzvu pomoci někomu k vysněné práci a zároveň jako příležitost naučit se něco nového. Věřím, že je důležitý individuální přístup a hlavně otevřená komunikace.

více info