Volná místa

Hledáme právě vás?

IT Project Manager

(Praha hl.m.)

Státní správa – to je náš dlouhodobý zákazník. Jeden z týmů řeší evidenční systémy a práve tam teď hledáme zkušeného projektového manažera, který se ujme výzvy a pomůže posunout celý projekt správným směrem.

MÁM ZÁJEM

IT Business Analytik

(Praha - Smíchov)

Náš kolega Petr Čulík je na roztrhání a proto rád předá novému kolegovi – IT Business Analytikovi - některé ze svých projektů (oblast automotive). Aplikace, na kterých pracuje, se často staví na zelené louce, jiné se dlouhodobě a aktivně rozvíjejí. Digitalizujeme firemní procesy, pomáháme zákazníkovi odbourávat administrativu, můžete se s námi podívat do oblasti financí i výroby.

MÁM ZÁJEM

JAVA vývojář - konzultant

(Praha hl.m.)

Staňte se součástí seniorního JAVA týmu, který pracuje pro našeho klienta v oblasti automotive. Kromě samotného vývoje se budete podílet na analýze, hodnocení a prezentaci využívaných nástrojů nebo knihoven.

MÁM ZÁJEM

Cloud Architect

(Praha hl.m.)

Máte hlavu v oblacích? To my taky! Hledáme nového kolegu, který se stane klíčovým člověkem pro vývoj, integraci a implementaci cloud systémové architektury jak na našich interních projektech, tak i na projektech pro naše zákazníky.

MÁM ZÁJEM

Java Developer (remote)

(Praha hl.m.)

Do menšího KOMIX týmu (cca 5 lidí) hledáme zkušeného kolegu/zkušenou kolegyni na pozici Java Developer, který/á bude spoluvyvíjet aplikaci, která slouží k přerozdělování finančních podpor dealerům a prodejcům za prodej aut. Budeme rádi, když se k nám připojíte!

MÁM ZÁJEM

.NET developer (remote)

(Česká republika)

Zákazník je vždy na prvním míste. Souhlasíte? My v Komixu ano a proto jsme se rozhodli, že našemu novému klientovi pomůžeme s vylepšováním a rozšiřováním nabídky aplikací pro jeho odběratele. Hledáme proto .NET vývojáře, který se k týmu přidá a bude se primárně zaměřovat na backend.

MÁM ZÁJEM

React Developer (remote)

(Praha hl.m.)

Kdo chce zúročit nabité zkušenosti jako React developer a zároveň profesně vyrůst, je ten pravý čas se nám ozvat. Náš zahraniční zákazník prochází digitální transformací a vy můžete přispět svými nápady k dosažení stanovené mety.

MÁM ZÁJEM

.NET Integration Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Náš nový německý zákazník právě prochází procesem digitalizace a dal si za cíl vybudovat špičkovou datovou platformu. Projekt je teprve v začátcích a teď do týmu hledáme .NET vývojáře, který mu s tímto strategickým projektem pomůže.

MÁM ZÁJEM

Test Automation Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Do mezinárodního týmu hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování mobilních a webových aplikací našeho zahraničního zákazníka. Vítány zkušenosti z agilního prostředí a také velmi dobrá angličtina jako hlavní komunikační nástroj s ostatními členy týmu.

MÁM ZÁJEM

IT Analytik (pro oblast státní správy)

(Praha 5 - Smíchov)

Chcete se podílet na údržbě a rozvoji systému, který podporuje agendu, s níž mají každý měsíc co do činění všichni zaměstnavatelé v ČR? Líbilo by se Vám pomoci zefektivnit procesy u klienta z oblasti státní správy a přispět tak svou troškou do mlýna k jejímu lepšímu fungování? Nejen IT analýza, ale i komunikace a spolupráce patří mezi Vaše silné stránky? Pokud dokážete na všechny otázky odpovědět ano, pak se neváhejte přihlásit a můžete se brzy stát naším kolegou!

MÁM ZÁJEM

Scrum Master

(Mladá Boleslav)

I oblast automotive si neumíme představit bez agility - v tuto chvíli hledáme Scrum Mastera, který se stane důležitou podporou pro celý tým, bude ho vést k větší zodpovědnosti a samo-organizaci.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info

Andrea Březinová

Svět IT se každým dnem posouvá kupředu, a to by nebylo možné bez těch správných odborníků a profíků. KOMIXu pomáhám ty správné lidi hledat a dávat jim možnost měnit tento svět. Každá pozice je stejně důležitá, a tak k tomu u nás přistupujeme. Víme, že hodnotou firmy jsou lidé, a my děláme vše proto, abychom se zde cítili co nejlépe. Těším se na každý pohovor, který beru spíš jako příjemný a užitečný rozhovor – tak snad se na pohovoru potkám i s tebou.

více info