Volná místa

Hledáme právě vás?

Scrum Master (remote)

(Praha hl.m.)

Víte, jak pracovat s týmem, aby byl sehranější, výkonnější a měl jasně nastavené své priority? Máte praktické zkušenosti s agilní metodikou a dokážete ji také aplikovat v praxi? Rádi pracujete v mezinárodním prostředí? Pak budeme rádi, když nám pomůžete s transformací a změnou firemní kultury našeho nového klienta.

MÁM ZÁJEM

.NET developer

(Praha hl.m.)

Věnujete se .NET technologiím a rádi pracujete na projektech, které ovlivňují náš každodenní život? Pak se nám ozvěte! Zrovna začínáme pracovat na novém systému, který má za cíl lépe ochránit vnější hranice EU a do týmu potřebujeme posily.

MÁM ZÁJEM

React Developer (remote)

(Praha hl.m.)

Kdo chce zúročit nabité zkušenosti jako React developer a zároveň profesně vyrůst, je ten pravý čas se nám ozvat. Náš zahraniční zákazník prochází digitální transformací a vy můžete přispět svými nápady k dosažení stanovené mety.

MÁM ZÁJEM

.NET Integration Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Náš nový německý zákazník právě prochází procesem digitalizace a dal si za cíl vybudovat špičkovou datovou platformu. Projekt je teprve v začátcích a teď do týmu hledáme .NET vývojáře, který mu s tímto strategickým projektem pomůže.

MÁM ZÁJEM

DevOps engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Máte zkušenosti s nastavováním a vylepšovaním DevOps procesů? Infrastruktura založená na cloudu a kontejnerech Vám není cizí? Pak možná hledáme právě Vás do mezinárodního týmu našeho nového německého zákazníka.

MÁM ZÁJEM

Test Automation Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Do mezinárodního týmu hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování mobilních a webových aplikací našeho zahraničního zákazníka. Vítány zkušenosti z agilního prostředí a také velmi dobrá angličtina jako hlavní komunikační nástroj s ostatními členy týmu.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info