Volná místa

Hledáme právě vás?

Junior Project Manager

(Praha hl.m.)

Do našeho týmu, který řeší projekty na mezinárodní úrovni, hledáme novou posilu na pozici Junior Project Manager. Někoho, koho zajímá projektový management, rád komunikuje s lidmi, a to nejenom v češtině, ale hlavně i v angličtině.

MÁM ZÁJEM

Marketing Specialist

(Praha hl.m.)

Rozšiřujeme marketingový tým a hledáme nového kolegu nebo kolegyni, aby nám pomohl/a s tvorbou obsahu a dalšími aktivitami na podporu značky KOMIX. Pokud je vám blízký svět IT a moderní technologie, budeme si rozumět.

MÁM ZÁJEM

IT Business Analytik

(Praha - Smíchov)

Náš kolega Petr Čulík je na roztrhání a proto rád předá novému kolegovi – IT Business Analytikovi - některé ze svých projektů (oblast automotive). Aplikace, na kterých pracuje, se často staví na zelené louce, jiné se dlouhodobě a aktivně rozvíjejí. Digitalizujeme firemní procesy, pomáháme zákazníkovi odbourávat administrativu, můžete se s námi podívat do oblasti financí i výroby.

MÁM ZÁJEM

JAVA vývojář - konzultant

(Praha hl.m.)

Staňte se součástí seniorního JAVA týmu, který pracuje pro našeho klienta v oblasti automotive. Kromě samotného vývoje se budete podílet na analýze, hodnocení a prezentaci využívaných nástrojů nebo knihoven.

MÁM ZÁJEM

Cloud Architect

(Praha hl.m.)

Máte hlavu v oblacích? To my taky! Hledáme nového kolegu, který se stane klíčovým člověkem pro vývoj, integraci a implementaci cloud systémové architektury jak na našich interních projektech, tak i na projektech pro naše zákazníky.

MÁM ZÁJEM

.NET developer (remote)

(Česká republika)

Zákazník je vždy na prvním míste. Souhlasíte? My v Komixu ano a proto jsme se rozhodli, že našemu novému klientovi pomůžeme s vylepšováním a rozšiřováním nabídky aplikací pro jeho odběratele. Hledáme proto .NET vývojáře, který se k týmu přidá a bude se primárně zaměřovat na backend.

MÁM ZÁJEM

.NET developer

(Praha hl.m.)

Věnujete se .NET technologiím a rádi pracujete na projektech, které ovlivňují náš každodenní život? Pak se nám ozvěte! Zrovna začínáme pracovat na novém systému, který má za cíl lépe ochránit vnější hranice EU a do týmu hledáme kolegu, který bude mozkem daného systému.

MÁM ZÁJEM

React Developer (remote)

(Praha hl.m.)

Kdo chce zúročit nabité zkušenosti jako React developer a zároveň profesně vyrůst, je ten pravý čas se nám ozvat. Náš zahraniční zákazník prochází digitální transformací a vy můžete přispět svými nápady k dosažení stanovené mety.

MÁM ZÁJEM

.NET Integration Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Náš nový německý zákazník právě prochází procesem digitalizace a dal si za cíl vybudovat špičkovou datovou platformu. Projekt je teprve v začátcích a teď do týmu hledáme .NET vývojáře, který mu s tímto strategickým projektem pomůže.

MÁM ZÁJEM

Test Automation Engineer (remote)

(Praha hl.m.)

Do mezinárodního týmu hledáme nového kolegu, který se bude podílet na testování mobilních a webových aplikací našeho zahraničního zákazníka. Vítány zkušenosti z agilního prostředí a také velmi dobrá angličtina jako hlavní komunikační nástroj s ostatními členy týmu.

MÁM ZÁJEM

IT Analytik (pro oblast státní správy)

(Praha 5 - Smíchov)

Chcete se podílet na údržbě a rozvoji systému, který podporuje agendu, s níž mají každý měsíc co do činění všichni zaměstnavatelé v ČR? Líbilo by se Vám pomoci zefektivnit procesy u klienta z oblasti státní správy a přispět tak svou troškou do mlýna k jejímu lepšímu fungování? Nejen IT analýza, ale i komunikace a spolupráce patří mezi Vaše silné stránky? Pokud dokážete na všechny otázky odpovědět ano, pak se neváhejte přihlásit a můžete se brzy stát naším kolegou!

MÁM ZÁJEM

Scrum Master

(Mladá Boleslav)

I oblast automotive si neumíme představit bez agility - v tuto chvíli hledáme Scrum Mastera, který se stane důležitou podporou pro celý tým, bude ho vést k větší zodpovědnosti a samo-organizaci.

MÁM ZÁJEM

Senior BI Konzultant

(Praha - Smíchov)

Dobrý BI analytik má kromě super výkonného analytického mozku také cit pro byznys. Pokud o sobě víte, že ho máte a dokážete zákazníkům přinášet nové pohledy na jejich byznys, budeme rádi, když se ozvete.

MÁM ZÁJEM

Ještě stále to chcete v KOMIXU zkusit, ale není otevřená vaše pozice? Pošlete nám na sebe kontakt, rádi se ozveme.

Jaký je náš náborový proces?

První kontakt

Dejte nám o sobě vědět reakcí na pozici. Obratem se vám ozveme, abychom zjistili, zda se váš profil střetl s našimi požadavky.

Osobní setkání

Potkáte se se svým potenciálním manažerem a popovídáte si o společné vizi, rozvoji a spolupráci. Zjistíme, zda se k sobě hodíme.

Spolupráce

Po vzájemné dohodě na podmínkách se postaráme o tvůj hladký nástup na palubu Komixu.

Kdo vás bude náborem provázet?

Petra Fučíková

V IT rybníku se pohybuji již přes deset let a vždy mám radost, když se mi podaří najít v síti zajímavou rybu. Ráda se setkávám s kolegy i kandidáty a zjišťuji, co v nich je. Ráda s nimi hledám také potenciál, který oni sami v sobě ještě nenašli. Každý pohovor, každé setkání mne obohacuje a posouvá dále. Zajímá mne práce testerů, analytiků, vývojářů, projekťáků, zkrátka všech - jen díky nim se mi otevírají dveře do světa IT. Jsem přátelská a ráda se směji – ideálně sborově. Jsem precizní, systematická a je na mne spolehnutí. Dělám čest svému jménu PETRA, což znamená skálopevná, neoblomná. Kdo hledá novou práci, nový cíl, ať se mi ozve, dáme společnou řeč nad dobrou kávou a začneme spolu „kreslit“ KOMIX.

více info

Katarína Kyjaková

IT recruitmentu sa venujem už od vysokej školy a určite ešte dlho budem. Kombinuje dve veci, ktoré mám rada: svet IT a prácu s ľuďmi. Každý deň je iný a nie je to len rozličnými pozíciami či technológiami, ale predovšetkým vďaka samotným kandidátom - každý z nich má iný príbeh a mojou úlohou je spojiť ich s tým projektom a tímom, ktorý ich bude čo najviac posúvať dopredu. Jednoducho práca by nás mala hlavne baviť a ja spolu s kolegami neustále pracujeme na tom, aby tomu skutočne tak bolo.

více info

Andrea Březinová

Svět IT se každým dnem posouvá kupředu, a to by nebylo možné bez těch správných odborníků a profíků. KOMIXu pomáhám ty správné lidi hledat a dávat jim možnost měnit tento svět. Každá pozice je stejně důležitá, a tak k tomu u nás přistupujeme. Víme, že hodnotou firmy jsou lidé, a my děláme vše proto, abychom se zde cítili co nejlépe. Těším se na každý pohovor, který beru spíš jako příjemný a užitečný rozhovor – tak snad se na pohovoru potkám i s tebou.

více info